Zabezpečovací systémy

Naše alarmové řešení vás upozorní i na hrozící nebezpečí v podobě ohně, vody či úniku plynu. Také vás informuje o překročení teploty v místnosti nebo nadměrné spotřebě energií.

ÚSTŘEDNY

Ústředny mají vestavěný LAN komunikátor
pro komunikaci s uživateli nebo dohledovými
a poplachovými přijímacími centry. Součástí
je paměťová karta pro uchování dat událostí, hlasových zpráv nebo snímků. Ústředny jsou konfigurovány pomocí aktualizovaného F-Linku.

Ovládací panely JA-103K nabízejí
širší využití chytrých funkcí a domácí automatizace i pro malé a středně velké budovy. Nastavení ústředen JA-103K pomocí aktualizovaného F-Linku přináší nové funkce, jako je např. režim údržby nebo režim den/noc, který umožňuje systému reagovat jako astronomický kalendář.

DETEKTORY

Enviromentální

Jsou nezbytné pro ochranu proti požárům v obytných i komerčních objektech. Umožňují různé nastavení detekce – kouře a zvýšené teploty v různých kombinacích. Možné je zvolit i typ, který hlásí poplach jak z vlastního detektoru, tak ze všech ostatních detektorů v systému.

SIRÉNY

Vnitřní

Jsou určeny pro použití v interiéru. Kromě poplachů indikují doprovodnou akustikou různé akce, např. příchody, zpoždění atd. Slouží také pro ozvučení programovatelných výstupů.

Vnější

Sirény slouží k akustické signalizaci poplachů. Jejich instalace na viditelném místě zároveň každého upozorní na to, že objekt je střežen zabezpečovacím systémem.

REFERENCE